Bestuur

Secretaris
Naam Croes Benny
Adres Dekkenstraat 73 3800 Sint Truiden
Telefoon nummer 011/592260
Gsm nummer 0492/887414
Email adres klbssrt@hotmail.com
Voorzitter
Naam Mantels Valere
Adres Anne Frankplein 13 bus 5 3500 Hasselt
Telefoon nummer
Gsm nummer 0474/388960
Email adres valere.mantels@telenet.be
Lid comité Sport & Discipline
Naam Affrane Hassan
Adres Bevrijdingslaan 14, 3600 Genk
Telefoon nummer
Gsm nummer 0468/100990
Email adres hassan.affrane@gmail.com
Lid comité Sport & Discipline
Naam Cavatorti Roberto
Adres Molenweg 6, 3520 Zonhoven
Telefoon nummer 011/817059
Gsm nummer 0475/774559
Email adres roberto_cavatorti@skynet.be
Schatbewaarster
Naam Croes Heidi
Adres Vorststraat 39, 3500 Hasselt (Sint -Lambrechts - Herk)
Telefoon nummer
Gsm nummer 0497/162127
Email adres heidi.croes2@hotmail.com
Lid comité Sport & Discipline en Financiële controle
Naam Martens Marc
Adres Rechterstraat 148 3511 Kuringen
Telefoon nummer
Gsm nummer 0475/341694
Email adres marc.martens3@telenet.be
Lid comité Sport & Discipline
Naam Oeyen Fernand
Adres Berthoutstraat 17 2430 Laakdal
Telefoon nummer
Gsm nummer 0496/506640
Email adres oeyen.fernand@hotmail.com
Voorzitter comité Sport & Dicipline en financiële controle
Naam Peeters Dominique
Adres Guido Gezellestraat 9 3500 Hasselt
Telefoon nummer 011/284757
Gsm nummer 0486/488526
Email adres dom.peeters@skynet.be
Scheidsrechterscomite - aanduidingen
Naam Poosen Willy
Adres Walter Thysstraat 8 bus 0.03, 3500 Hasselt
Telefoon nummer
Gsm nummer 0476/389749
Email adres willy.poosen@telenet.be
Lid comité Sport & Discipline en webmaster
Naam Smets Marc
Adres Tiensesteenweg 65, 3800 Sint-Truiden
Telefoon nummer 011/672252
Gsm nummer 0476/471820
Email adres marc007smets@hotmail.com